kollar
Úvod > Ponuka nehnuteľností > NA PRENÁJOM - PRIESTORY pre kancelárie v HLOHOVCI

NA PRENÁJOM - PRIESTORY pre kancelárie v HLOHOVCI


NA PRENÁJOM - PRIESTORY pre kancelárie v HLOHOVCI

500 €/mesiac
Ulica: Adresa nebola nájdená.
Obec: Hlohovec
Okres: Hlohovec
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Užítková plocha: m2

Popis nehnuteľnosti

***KOLLÁR REALITY***

Vám ponúka na prenájom priestory pre kancelárie a administratívu v Hlohovci v priemyselnom areáli na Mierovej ulici. Priestory sa nachádzajú v jednej budove v novostavbe, každý je vybavený kúpeľňou s toaletou a sprchovým kútom. 

Priestory - 53,5 m2

Cena 500 €/mesiac s energiami

LOKALITA - Priemyselný areál na Mierovej ulici sa nachádza v Hlohovci blízko závodu BEKAERT. Samotný areál je upravený, prístupová cesta k priestorom je nová. V areáli sa nachádzajú sídla mnohých firiem. Okrem iného je možnosť aj najesť sa v bistre.  

Ak hľadáte reprezentatívne priestory pre Vašu firmu, čisté kancelárie na úrovni, neváhajte a dohodnite si obhliadku. Oplatí sa vidieť !

KONTAKT:

Nikola Michaličková
0911 133 366
nikolamichalickova@kollarreality.sk


Nikola Michaličková

Nikola Michaličková

Zavolajte mi:
0911133366

E-mail:
nikolamichalickova@kollarreality.sk

Detail makléra
Ponuka makléra

Máte zájem o túto nehnuteľnosť? Kontaktujte ma

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností

Chceme, aby ste sa cítili na našej stránke naozaj príjemne, ponúkame komplexné služby v oblasti realít (náš zmluvný advokát, elektronické podania na kataster, ohodnotenie nehnuteľností aj na účely konaní, inzercia na všetkých realitných platformách, naši znalci, geodeti, projektanti, všetko, na čo si len spomeniete). Financovanie ? Nemusíte chodiť do bánk robiť rôzne prepočty. Každý klient má u nás finančného makléra, ktorý sa o neho postará. Kde sme? Trenčín, Nitra, Zlaté Moravce, Partizánske, Piešťany a pokračujeme ďalej. Sme realitná kancelária 21. storočia. Máme iný pohľad, pohľad zmeny, ste pre nás prioritou. ***** KOLLÁR REALITY *****Neváhajte nás kontaktovať

Pozrite si našu ponuku developerských projektov.
KOLLÁR REALITY KOLLÁR REALITY

Všetky naše novinky a ponuky na jednom mieste!

Vyplnením rezervačného formulára udeľujete súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR