kollar
Úvod > Ponuka nehnuteľností > NA PREDAJ POLYFUNKČNÁ BUDOVA NOVÉ ZÁMKY

NA PREDAJ POLYFUNKČNÁ BUDOVA NOVÉ ZÁMKY


NA PREDAJ POLYFUNKČNÁ BUDOVA NOVÉ ZÁMKY

210 000 €
Ulica: Adresa nebola nájdená.
Obec: Nové Zámky
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Užítková plocha: m2

Popis nehnuteľnosti

KOLLÁR REALITY pobočka Nitra ponúka na predaj rozostavaný polyfunkčný dom v centre mesta Nové Zámky. Rozloha pozemku je 504 m2.Stavba má plánovanú podlažnosť: pivnica, prízemie (občianska vybavenosť), 1. poschodie - byty, 2. poschodie - byty.
Podpivničenie je položené na 30 cm hrubom podklade zo suchého betónu, na ktorom je vyliata 50 cm hrubá železobetónová doska, následne samotné šalovacie betónové tvárnice prekryté ďalšou železobetónovou platňou.
Jedná sa o započatú stavbu tak ako je vidieť na fotografiách s platným stavebným povolením.

V cene je zahrnutá aj oceľ na armovanie prízemia, a tiež pripojenia na siete. 

CENA: 210 000 €

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.KONTAKT:
Slávka Ružarovská 
0911 617 043
slavkaruzarovska@kollarreality.sk


Slávka Ružarovská

Slávka Ružarovská

Zavolajte mi:
+421 911 617 043

E-mail:
slavkaruzarovska@kollarreality.sk

Detail makléra
Ponuka makléra

Máte zájem o túto nehnuteľnosť? Kontaktujte ma

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností

Chceme, aby ste sa cítili na našej stránke naozaj príjemne, ponúkame komplexné služby v oblasti realít (náš zmluvný advokát, elektronické podania na kataster, ohodnotenie nehnuteľností aj na účely konaní, inzercia na všetkých realitných platformách, naši znalci, geodeti, projektanti, všetko, na čo si len spomeniete). Financovanie ? Nemusíte chodiť do bánk robiť rôzne prepočty. Každý klient má u nás finančného makléra, ktorý sa o neho postará. Kde sme? Trenčín, Nitra, Zlaté Moravce, Partizánske, Piešťany a pokračujeme ďalej. Sme realitná kancelária 21. storočia. Máme iný pohľad, pohľad zmeny, ste pre nás prioritou. ***** KOLLÁR REALITY *****Neváhajte nás kontaktovať

Pozrite si našu ponuku developerských projektov.
KOLLÁR REALITY KOLLÁR REALITY

Všetky naše novinky a ponuky na jednom mieste!

Vyplnením rezervačného formulára udeľujete súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR