Parcela P1
Dostupné
PREDANÉ
price
Veľkosť pozemku: title
Po kliknutí na parcelu budete presmerovaný do konkrétneho inzerátu. Neváhajte nás kontaktovať.
kollar

Sme licencovaný partner spoločnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., ktorá je distribútorom exkluzívnych projektov v Poľsku.
lagunabeskyd Kollár Reality

Prvá etapa projektu označená ako budova A


Prvá etapa projektu označená ako budova A je už vypredaná a odovzdaná novým majiteľom. V predaji sú v súčasnosti nadväzujúce budovy B, C, D, E, F, G a H. Kupujúci si musí spoločne s apartmánom zakúpiť parkovacie státie nachádzajúce sa v podzemných garážach. Odtiaľ je samostatný prístup do výťahu a apartmánu. V každej budove sa tiež nachádza fitness a sauna. V bloku budovy F, G a H sa nachádza bazén a wellness centrum, skybar a vírivky s výhľadom na hory a jazero, obchody a reštaurácie.


UNIKÁTNA LOKALITA


Apartmány Laguna Beskidów sa nachádzajú pri očarujúcom jazere Żywieckie a sú približne 20 minút od mesta Bielsko-Biała. Pre svoju krásnu architektúru si mesto zaslúžilo označenie „Malá Viedeň“. Ide o hlavné mesto kultúry tohto regiónu. Jedinečné pamiatky a reštaurácie s atmosférou potešia milovníkov regionálnej kuchyne. Żywiec je ešte bližšie, iba 10 minút od Laguny Beskidów. Mesto je spojené predovšetkým s pivom, ale ponúka oveľa viac. Nájdete tu Stredoveké trhovisko, hradný a parkový komplex, múzeá a každoročné koncertné turné Meskie Granie. Pre vyznávačov zimných športov nemožno zabudnúť mesto Szczyrk, ktorý sa nachádza 15 minút jazdy autom. Mesto je známe ako hlavné zimné mesto Poľska.

lagunabeskyd Kollár Reality

10m

Živecké jazero

15km

Sčirk lyžiarske stredisko

13km

Pohorie Žar

cez 80km

cyklotrás

2.5km

Vlaková stanica Pietrzykowice Żywieckie

lagunabeskyd Kollár Reality

STABILNÉ INVESTÍCIE


Apartmánový komplex Laguna Beskidów je unikátnou investičnou príležitosťou, ktorá poteší nielen milovníkov rekreácie v blízkosti prírody, ale aj náročných investorov vyhľadávajúcich bezpečnosť a nadštandardné zhodnotenie.

8%

Očakávaný rast hodnoty v čase

10%

Priemerný ročný príjem

100%

Vlastníctvo dáva plné bezpečielagunabeskyd Kollár Reality

LUXUS NA DOSAH RUKY


Ak patríte medzi ten typ klientov, ktorí si radi po celodennom lyžovaní či najazdených kilometroch na bicykli radi zarelaxujú vo wellness, tak máme pre Vás dobrú správu. Každá budova v sebe ukrýva SPA miestnosť, v ktorej sa budete môcť tešiť na vyhrievanú relax zónu a saunu. Ďalej potom vo veľkej budove F budete môcť využívať vyhrievaný bazén s rozmermi 8 x 13 m, sauny a výrivky umiestnené na streche s dych vyrážajúcim výhľadom na jazero a hory. K dispozícii sú aj privátne wellness, ktoré si môžete za malý poplatok prenajmú len pre seba. Celú relaxačnú stránku nášho projektu uzatvára masážne štúdio a bahenné kúpele.

Mám záujem o investičný apartmánChcem vedieť viac!