kollar
Úvod > Ponuka nehnuteľností > Na predaj rodinný dom v obci Pobedim

Na predaj rodinný dom v obci Pobedim


Na predaj rodinný dom v obci Pobedim

63000 €
Cena za m2: 450 €
Ulica: -
Mestská časť: -
Obec: Pobedim
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy a vily
Typ: Predaj
Typ nehnutelnosti: Rodinný dom

Popis nehnuteľnosti

*****KOLLÁR REALITY*****

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Pobedim. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu s výbornou polohou v tichej lokalite. Skladá sa z dvoch domov podľa pôdorysu. Dom je L-kového a obdĺžnikového charakteru. Domy sú postavené kombináciou pálenej a nepálenej tehly. Medzi domami sa nachádza rodinný dom, ktorý je v súkromnom vlastníctve.

Pozemok
- rozloha pozemku je 1478 m2
- úžitková plocha je cca 150 m2
- hospodárska stavba
- technická miestnosť
- dielňa
- na pozemku sú 2 studne (pozemok je udržiavaný)

Dom
- momentálne neobývaný a vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu
- predná časť - 2 spálne, obývacia izba s kachlami, kuchyňa, kúpeľňa, technická miestnosť
- zadná časť - kuchyňa, obývacia izba, spálňa
- zachovalá strecha
- všetky inžinierske siete
- dom je v pôvodnom ale zachovalom stave
- možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv

Benefit nehnuteľnosti je jednoznačne v priestrannosti aj pre väčšiu rodinu, poskytuje dostatok miesta na rôznorodé aktivity. Možnosť vyjsť do priestrannej záhrady, pohrať sa s deťmi, hojdať v sieti pri bazéne, alebo pestovať zeleninu a ovocie. A stále ostáva dostatok priestoru aj pre domácich kutilov a letnú kuchyňu s miestnosťou pre návštevy, či na prenájom bez toho, aby to zasahovalo do súkromia domácich.

Obec Pobedim má vynikajúcu dostupnosť do mesta Piešťany a Nové Mesto nad Váhom, ako aj na diaľnicu D1(Bratislava/Žilina). Kompletná občianska vybavenosť (ZŠ, MŠ, obchod, detské ihrisko, prímestská doprava)

Neváhajte si dohodnúť obhliadku.

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečenou advokátskou kanceláriou, poplatky za vklad do katastra, poplatky u notára.

Naša realitná kancelária ponúka bezplatnú možnosť zabezpečenia najvýhodnejšieho financovania nehnuteľnosti cez všetky banky na Slovensku.

Ing. Michal Haring
0915 553 053
michalharing@kollarreality.skIng. Michal Haring

Ing. Michal Haring

Zavolajte mi:
0915553053

E-mail:
michalharing@kollarreality.sk

Detail makléra
Ponuka makléra

Máte zájem o túto nehnuteľnosť? Kontaktujte ma

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností

Chceme, aby ste sa cítili na našej stránke naozaj príjemne, ponúkame komplexné služby v oblasti realít (náš zmluvný advokát, elektronické podania na kataster, ohodnotenie nehnuteľností aj na účely konaní, inzercia na všetkých realitných platformách, naši znalci, geodeti, projektanti, všetko, na čo si len spomeniete). Financovanie ? Nemusíte chodiť do bánk robiť rôzne prepočty. Každý klient má u nás finančného makléra, ktorý sa o neho postará. Kde sme? Trenčín, Nitra, Zlaté Moravce, Partizánske, Piešťany a pokračujeme ďalej. Sme realitná kancelária 21. storočia. Máme iný pohľad, pohľad zmeny, ste pre nás prioritou. ***** KOLLÁR REALITY *****Neváhajte nás kontaktovať

Pozrite si našu ponuku developerských projektov.
KOLLÁR REALITY KOLLÁR REALITY

Všetky naše novinky a ponuky na jednom mieste!

Vyplnením rezervačného formulára udeľujete súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR
Zatvoriť okno


KOLLÁR REALITY KOLLÁR REALITY