kollar
Úvod > Ponuka nehnuteľností > !! ZNIŽENA CENA !! NA PREDAJ POZEMOK UHROVEC - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

!! ZNIŽENA CENA !! NA PREDAJ POZEMOK UHROVEC - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU


!! ZNIŽENA CENA !! NA PREDAJ POZEMOK UHROVEC - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

35000 €
Cena za m2: 52 €
Ulica: Uhrovec
Mestská časť: -
Obec: Uhrovec
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ nehnutelnosti: pre rodinné domy

Popis nehnuteľnosti

Kollár Reality s.r.o. Pobočka Trenčín Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne obce Uhrovec v okrese Banovce nad Bebravou.


Rozloha pozemku je 666 m2 + podiel na prístupovej ceste. Cesta bude pre 3 majiteľov rozdelená podielovo rovnakým podielom. Správa a ich osobne vlastníctvo je samozrejmosťou.
K pozemku je projekt komplet vrátane vizualizácie. Nie je podmienkou, že bude daný projekt realizovaný, ale aktuálne prebieha schvaľovací proces na príjazdovú cestu + projekt rodinný dom.


Na pozemku sú dovedené všetky IS ( voda - obecná, elektrina, plyn, kanalizácia - len na dažďovú vodu je nutnosť vybudovania žumpy)
Pozemok je svahovitý, a to mu dodáva krásny výhľad.
Kľudné prostredie a veľmi tiché.


Treba pozemok vidieť!
Neváhajte si dohodnúť obhliadku.


CENA: 35 000  €


Obhliadky sú možné okamžite! 


V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečenou advokátskou kanceláriou, poplatky za vklad do katastra, poplatky u notára.
Naša realitná kancelária ponúka bezplatnú možnosť zabezpečenia najvýhodnejšieho financovania nehnuteľnosti cez všetky banky na Slovensku.

!!AKCIA!! Preplatenie znaleckého posudku do 250 € pri riešeného financovania prostredníctvom Našej Realitnej kancelárie.Martin Kollár
0911 112 455
martinkollar@kollarreality.skMartin Kollár

Martin Kollár

Zavolajte mi:
0911112455

E-mail:
martinkollar@kollarreality.sk

Detail makléra
Ponuka makléra

Máte zájem o túto nehnuteľnosť? Kontaktujte ma

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností

Chceme, aby ste sa cítili na našej stránke naozaj príjemne, ponúkame komplexné služby v oblasti realít (náš zmluvný advokát, elektronické podania na kataster, ohodnotenie nehnuteľností aj na účely konaní, inzercia na všetkých realitných platformách, naši znalci, geodeti, projektanti, všetko, na čo si len spomeniete). Financovanie ? Nemusíte chodiť do bánk robiť rôzne prepočty. Každý klient má u nás finančného makléra, ktorý sa o neho postará. Kde sme? Trenčín, Nitra, Zlaté Moravce, Partizánske, Piešťany a pokračujeme ďalej. Sme realitná kancelária 21. storočia. Máme iný pohľad, pohľad zmeny, ste pre nás prioritou. ***** KOLLÁR REALITY *****Neváhajte nás kontaktovať

Pozrite si našu ponuku developerských projektov.
KOLLÁR REALITY KOLLÁR REALITY

Všetky naše novinky a ponuky na jednom mieste!

Vyplnením rezervačného formulára udeľujete súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR
Zatvoriť okno


KOLLÁR REALITY KOLLÁR REALITY